Kategoriler

Son Eklenenler

TRİNA TIRNAK TÖRPÜSÜ MAKİNESİ


Stok Kodu: TRİNA TIRNAK TÖRPÜSÜ MAKİNESİ
Fiyat :

TRİNA PROFESYONEL TIRNAK TÖRPÜSÜ MAKİNESİ TRNNAILDRILL03

 

Trina Profesyonel Tırnak Törpü Makinesi - 03 Ana Gövde Paneli: Hafif ve zarif benzersiz tasarıma sahiptir. Kullanımı kolay, tam dokunmatik ön ekranı bulunmaktadır.
 
Dönerek Kilitlenen El Aleti: Bu sayede uçları değiştirmek çok daha kolaydır. Kendi kendine kilitlenebilen el aletinin kilidini açmak için "saat yönünde", kilitlemek için ise "saat yönünün tersi" yönünde döndürmek yeterlidir.
 
Akıllı Lcd Dokunmatik Ekran: Hızı istediğiniz zaman kontrol edin. Ayarlanabilir hız ve hız göstergesi. Törpü başlıklarına göre çok daha basit ve kolaydır. Benzersiz Depolama Alanı: Gizli manyetik absorpsiyon saklama kutusu sayesinde yerden tasarruf sağlar.
 
Benzersiz bir depolama tasarımına sahiptir. Benzersiz Çocuk Emniyet Kilidi Tasarımı: Kilit açıkken ileri ve geri dönüş değiştirilemediğinden güvenli çalışma sağlar. Hafif, zarif ve benzersiz tasarım,
 
Kullaımı kolay, tam dokunmatik ön ekran tasarımı, Metal sap dayanıklı ve hızlı ısı sağılımı sağlar. Makinenin alt kısmında, çalışmak için daha uygun olan tırnak törpü uçlarını saklama alanına sahiptir.

 


Sipariş Formu